| GanderMan a întrebat:

Salut,de 2-3 zile imi merge netul foarte greu,adica pe youtube nici nu mai pot sa vad videoclipuri(se face verde,ba purici gri,ba se blocheaza, s.a.m.d).Pe facebook nu pot vedea poze si alte chestii. Windows-ul l-am reinstalat pe 01.03. 2014! Ce pot face ca sa mearga bine?

2 răspunsuri:
| Varsson a răspuns:

Cred ca ai probleme cu monitorul, e ceva mai grav.
Incearca sa iei legatura cu un specialist, sau cumpara un monitor nou.

| GanderMan explică (pentru Varsson):

E laptop.Si ce problema sa aiba? In jocuri merge perfectwinking