| Thewitcher a întrebat:

Salut,dragi mei utilizatori de TPU si de PC-uri.Vin astazi cu o noua intrebare.Care dintre urmatoarele Windows-uri vi se pare cel mai bun.Cu argumente.
Windows XP,Windows Vista, Windows 7.
CEL MAI COMPLET RASPUNS PRIMESTE FUNDA!

Răspuns Câştigător
| andrew2008 a răspuns:

Uite hai sa iti spun ce cred eu! Windows 8! De ce windows 8 si nu altul? Pt ca e mult mai stabil ca celalalte, incarca mult mai repede si merg toate programele pe el. App il am de o luna si ghici ce... nu am mai vazut blue screen ca la celalalte, mentionez ca am avut de la windows 95 toate windowsurile posibile inclusiv cele de server. Chiar daca ai un pc mai lenes nu conteaza, windows 8 ruleaza la fel de repede si pe configuratii mai vechi. O sa fie ceva mai greoi la inceput dar in timp te vei obisnui cu el. Bafta si daca ai intrebari despre soft iti pot raspunde cu placere!

10 răspunsuri:
| genTlemeNNN a răspuns:

Eu sunt utilizator de TPU si de pc laughing Windows 7 ultimate e cel mai bun. Eu il folosesc si imi place foarte tare deoarece un fisier il pot gasi usor merge foarte repede fata de xp. si are foarte multe optiuni alternative.

| greyhound a răspuns:

Xp - cel mai bun all-time dar e invechit
vista - ori un experiment nereusit ori un OS de tranzit
7 - cel mai bun la ora actuala

| Thewitcher explică (pentru genTlemeNNN):

Intr-adevar,ai dreptate, dar ce parere ai de windows vista? La faza cu Xp-ul sunt de acord

| Thewitcher explică (pentru greyhound):

De ce? De ce Vista este un experiment nereusit?

| genTlemeNNN a răspuns (pentru Thewitcher):

Windows vista am avut si de acela merge bine intr-adevar dar faza e ca are nele mici defecte cum ar fi cand downloadezi ceva nu iti apare nicaieri ca sa-l instalezi si nu sti de unde sa il iei daca l-ai downloadat.

| greyhound a răspuns (pentru Thewitcher):

Erori peste erori, resurse infinite consumate, mi se pare ca a avut cea mai mica durata de viata, pretul enorm s.a.
Oricum stie toata lumea ca Vista a fost varza si un esec grav pentru Microsoft

| DariaHàhaa a răspuns:

WINDOWS 7 deoarece : are power point bun, firefox. Sper sa-ti fie de ajutor!winking

| IT4Ever a răspuns:

Windows Xp - Cel mai bun sistem de operare facut de Microsoft pana acum datorita stabilitatii si consumului mic de resurse

| claudiaflw a răspuns:

Sghgs

Răspuns utilizator avertizat