| emanu23 a întrebat:

Salut DRIVER PACK merge oare si pe windows 7 ca as vrea sa imi bag dar nu stiu daca merge daca stiti sa imi ziceti DAU FUNDA happy Multumesc

4 răspunsuri:
| Eremia_Andra_Alina_1995 a răspuns:

Nu stiu, dar cred ca nu conteaza, ce windows ai!

| kovacsemi12 a răspuns:

Deci eu am windows 7 si mie imi merge daca iti da ceva eroare sau ceva probleme lasa-mi un mesaj pe TPU si o sa te ajut cu mare placere(eu il folosesc cam des)

| emanu23 explică (pentru kovacsemi12):

Auzi am bagat si sunetu tot nu merge

| kovacsemi12 a răspuns:

Atunci daca ai bagat si sunetul poate iti trebuie cv driver un stiu nu imi dau seama mie nu imi da erori