| GoodGuyDorel a întrebat:

Salut, imi puteti spune placi video cu shader 3.0 cat mai multi mb posibili la placa si sa ruleze jocuri cat mai noi pentru acest sistem:IntelPentium 4, CPU 2.60 GHz, DDR1, 1.25 GB RAM, slot agp 8x?

8 răspunsuri:
| CyberKingAlex a răspuns:

Ati radeon HD5500

| KodrutZ a răspuns:

Neah, stai relax, nu are rost sa bagi bani in sistemul asta. AGP e mort, procesorul e complet depasit. CyberKing, esti varza - ai vazut ca omul are AGP?

| GoodGuyDorel explică (pentru KodrutZ):

Ce ma fac cu viata mea? broken heart

| KodrutZ a răspuns:

Pai ai putea sa iti pui la punct engleza, sa inveti ceva php, grafica, WordPress... sint o gramada de moduri prin care ai putea sa faci bani cu vechitura aia cit sa iti iei un calculator decent. (cu vreo doi ani in urma, am fost fortat de niste probleme cu calculatorul de baza sa lucrez pe un sistem de genul ala al tau, chiar mai slab, si in fiecare zi produceam de vreo 2 ori valoarea calculatorului...)

| KodrutZ a răspuns:

Go ahead, da' sa nu te vad pe-aici peste citiva ani ca te plingi ce nasol e cu patronii astia care rup carnea de pe tine, salariile mici si preturile mari.winking

| GoodGuyDorel explică (pentru KodrutZ):

Am numai 15 ani, si ar trebui sa invat sa lucrez cu photoshop, wordpress si sa ma angajez? I mean seriously: wtf?

| KodrutZ a răspuns:

Seriously wtf, am cunoscut cel putin vreo 3 romani care, la maxim 16 ani, cistigau mai mult decit parintii lor la un loc din modelare 3D sau programare Web/bloguri, si asta facuta ca hobby, 2-3 ore pe zi. Niciodata nu e prea devreme, insa poate fi prea tirziu la un moment dat...

| GoodGuyDorel explică (pentru KodrutZ):

Teach me master, acum serios daca ai putea sa-mi dai idul tau si sa ma ajuti ar fi grozav. Vorbesc serios, uite mai bine idul meu: stinky_gabrielu@yahoo.com! lets talkbig grin