| styleone a întrebat:

Salut la iXtreme Burner Max pentru xbox360 as vrea cum se instaleaza ca la mine nu merge sa fac cum e la tutorial imi da eroare la iHaS124b-AL0S ca nu imi apare programu imi apare eroarea ""No matched drive detected! This utility is ionly for ATAPI iHAS124 B drive. Detected drives: 3-1-0-0 E:ASUS DRW-2014S1T 1.00″ sper sa ma ajutati si pe mine ca mam blocat aici ca nu stiu ce sa fac acum?
Multumesc pentru timpul acordat.

Răspuns Câştigător
| Mihai_Razvan_1995 a răspuns:

Deci. Dupa eroarea pe care ai scris-o tu aici nu ai driverul potrivit, probabil tu ceea ce incerci sa instalezi este pentru o versiune mai noua si tu ai o versiune mai veche sau invers. Nu prea ma pricep in ale xbox`ului dar asta spune eroarea. Ai alta versiune de drivere. Nu e pentru Xboxul tau acel program. happy Succes.

1 răspuns:
| styleone explică (pentru Mihai_Razvan_1995):

Multumeschappy