| razvan101 a întrebat:

mi-am luat un iphone si cand il conectez la pc nu pot copia muzica sau poze in el
cum pot face asta?

Răspuns Câştigător
| AndraXela13 a răspuns:

Trebuie sa iti descarci de pe net aplicatia iTunes. (http://www.apple.com/itunes/download/) Apoi, copiezi melodiile care le vrei prin "actiunea" drag & drop.

4 răspunsuri:
| summergirl25 a răspuns:

Nu poti! Muzica in iPhone trebuie descarcata de pe iTunes si costa bani! Dar, poti sa incerci sa descarci niste app-uri de la AppStore! Scrie free music sau ceva la AppStore si poate este ceva! Sper ca te-am ajutat!

| IoNyShimotukushichi a răspuns:

Iti poti cumpara un stick din ala pentru memorie in care poti introduce un card de memorie. Daca ai asa ceva nu mai ai nevoie de cablu de date, de nimic, acest lucru e bun pentru orce telefon!

| soul2soull a răspuns:

PROSTIIIIIIIII scoate cardul de memorie si baga-l intr-un cicitior de carduri si copie mp3-urile in folderul creat deja de telefon music sau mp3 sau ringtone...

| razvan101 explică (pentru AndraXela13):

Mersi