| prs0396 a întrebat:

mi-am reinstalat windows 7 pe pc ( cel anterior tot win7 a fost ) si l-am instalat in partitia c, insa mi s-a facut un folder "windows bt" in cealalta partitie, pur si simplu am gasit-o acolo
am sters-o pentru ca ma incurca. se poate sa-mi cauzeze ceva acum la pc? referitor la noul win...

5 răspunsuri:
| marian951 a răspuns:

Probabil ca nu ai reinsatalat bine windowsu si ai lasat cechea versiunie. Daca nu apar erori cand incerci sa instalezi alte aplicatii sau cand folosesti pc-ul esti ok.Altfel trebuie sa instalezi din nou.

| prs0396 explică (pentru marian951):

Paii i-am dat si format la partitia cu windowsul anterior

| RAY a răspuns:

Ai formatat hardul si sa pastrat vechiul windows, probleme de hard

| gmbod1 a răspuns:

Nu,avand in vedere ca inca iti merge dar trebuia sa o lasi, poate o fi rams ceva temp sau cache pe acolo, dar daca nu s-a inchis pc-ul pana acum nu ii bai bafta

| AlexNet74 a răspuns:

Sunt aproape sigur ca poti sa stergi in siguranta folder-ul daca zici ca se numeste windowsBT, are legatura cu niste fisiere temporare de cand ai instalat windows-ul