| paulmed25 a întrebat:

Nu am mai intrat de ceva vreme pe yahoo asa ca imi cere numarul vechi de telefon pentru un cod. Eucnu mai am nr acela de trlefon si nu mai pot intra in adresa mea fe yahoo. Nu am nici o posibilitate ca sa introduc nr de telefon nou. Help pls.

4 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

E imposibil de a te loga, în lipsa numărului de telefon. straight face
Poate reușești să recuperezi vechea cartela, altfel...

| dolceromania a răspuns:

Nu mai poți.

| paulmed25 explică (pentru floresdemayo):

Nu merge nici cum. vechea cartla nu o mai am. imi este frica deoarece cu aceasta adresa de mail am si contul de Facebook. :*

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns (pentru paulmed25):

Eu cum pot să te ajut? sad
Dacă aș putea, crezi că nu aș face-o?
Poate nu e prea târziu, încearcă să te loghezi pe FB și schimbă automat adresa de email, cu una nouă căreia îi știi parola.