| HardCore7750 a întrebat:

Salut, Nu stiti o metoda de a face orice telefon sa reziste la apa? am auzit de ceva spreyuri, sau lac
Astept metode(daca exista)
FUNDA

Răspuns Câştigător
7 răspunsuri:
| dani0822 a răspuns:

Exista o folie cu care iti poti face telefonul rezistent la apa, pentru celelalte metode nu garantez.

| RobertVali111 a răspuns:

Eu stiu de un fel de husa speciala, dar asta daca este folosit pentru a face poze, nu in viata de zi cu zi.

| george232323 a răspuns:

Exista un fel de husa impesmeabila si nu e scumpa...Dar depinde si ce telefon e pentru ca, cu lac nu cred ca poti da pe ecran ...Mult noroc!

| HardCore7750 explică (pentru george232323):

Arata-mi un link de unde pot cumpara acea husa

| HardCore7750 explică (pentru george232323):

Deci ar merge si bagat intr-o punga de unica folosinta?

| george232323 a răspuns (pentru HardCore7750):

Sigur ca da doar sa ii faci un nod bun ...eu am incercat...happy

| Rares77 a răspuns:

Exista o mapa impermeabila, excelenta atat pentru telefon cat si pentru acte.
http://www.bushcraft-romania.blogspot.ro/2013/07/mapa-impermeabila.html
Poti sa raspunzi sau sa inchizi apelul chiar daca tel este in interior, si mai vezi si cine te suna.