| YoChriss a întrebat:

Spuneti-mi urgent cum pot descarca un mail, care este doar in scris, si nu are atasamente in format pdf? Funda si vot!

6 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Copy-paste! Complicat!

| YoChriss explică (pentru K0sti):

Nu stiu cum sa lucrez... Daca stiam era logic ca numai era nevoie sa pun intrebarea. Cand intru in Adobe Reader nu stiu cum sa fac sa ma lase sa scriu.

| K0sti a răspuns (pentru YoChriss):

Esti cu nervu? Tu nici ce vrei nu stii? Ia vezi intrebarea care ai pus-o! Spune undeva acolo ca vrei sa scrii in Adobe? Ai intrebat cum descarci un mail text care nu contine atasament!

| Nelu62 a răspuns:

Copy-paste si inserare in Word sau Adobe Acrobat ca sa poti edita. Adobe Reader nu editeaza!

| YoChriss explică (pentru K0sti):

PDF nu e in Adobe? Cum nu am zis?

| K0sti a răspuns (pentru YoChriss):

Inca o data, re-citeste ce ai scris!