| maphiotul a întrebat:

Salut.
Stiti cum pot face la total commander pe pc sa nu mai apară la deschidere sa apăs butonul 1, 2 sau 3?
Mersi, dau o bere celui care ma ajuta happy

8 răspunsuri:
| nukeyly a răspuns:

Overite la exe sau il buy ca merita.
Pentru " k.o. " trebuie copiat fisierul care vine cu exe-ul in folder-ul unde a fost instalata aplicatia.

Inca o dovada ca se pot face lucruri utile cu softuri de dimensiuni asa mici.

| maphiotul explică (pentru nukeyly):

Nu stiu care crack, de unde si cum sa il instalez crying
De cumparat o sa il cumpar cand o sa avem nivelul de viață din America

| Wr3nch a răspuns:

Intrebarea mai buna e la ce iti trebuie total commander?

| maphiotul explică (pentru Wr3nch):

Pai care alt program mai bun sa vad ce am in laptop?

| Wr3nch a răspuns (pentru maphiotul):

Sa vezi ce mai exact? Ai Windirstat daca vrei sa stii ce e pe fiecare partie in parte si e moca.

| maphiotul explică (pentru Wr3nch):

Ce sa vad?
Sa vad filmele, muzica, sa pot sa transfer muzica pe stick etc
De windirstat nu am auzit in viata vietii mele
Si total comander e moca doar ca are o mica chestie la inceput

| maphiotul explică (pentru Wr3nch):

Acuma m-am uitat
Tu mi-ai recomandat un program pentru defragmentare
Ce sa fac cu el?

| nukeyly a răspuns:

Da-mi un mail in privat Am tcmd 6.02
rar: Sunday, ‎October ‎22, ‎2017, ‏‎21:34:30
size: 1.05 MB (1, 102,635 bytes)_merge pe direct la cheie fara instalare cls "NO RAD"
-
site:
Total Commander, Version 10.51, is a Shareware file manager for Windows 95/98/ME/NT/2000/XP/Vista/7/8/8.1/10/11, and Windows 3.1.

Oct 14, 2022: Tcmd 10.52 rel. 3 (32+64 bit) for Win available
Sept 1, 2022: Tcmd 10.51 final (32+64 bit) for Win available
Dec 15, 2021: Tcmd not affected by vulnerability in log4j