| DoNotDisturbDND a întrebat:

Acum cateva luni mi-am cumparat un laptop Lenovo de 4 gb Ram, Procesor : AMD E-300 APU with Radeon[tm] HD Graphics 1.30 si rating de 3.4 si merge greu, adica uneori mi se blocheaza, intra greu in programe, chiar si pe un browser merge greu... Pot sa-l fac sa mearga mai bine? Daca da cum?

Răspuns Câştigător
| Danzell a răspuns:

Ratingul windows nu are nici o importanta.
la 1, 3Ghz nu ai ce sa ceri.
ai putea sa instalezi windows xp poate merge mai repede. altfel nu prea ai ce sa faci.

iar placa video este integrata(ai putea sa instalezi softul placii video, inainte de instalarea win xp)

e un laptop low end deci...

1 răspuns:
| DoNotDisturbDND explică (pentru Danzell):

Ok mersi.