| marius10000 a întrebat:

am o intrebare, am un router de la O2 (o firma germana) si problema este ca suntem multe persoane pe aceelasi W-lan. Toti primesc cam aceeasi viteza, intrebare mea este: cum fac sa primesc eu mai multa viteza la internet si sa o fac pe a lor mai inceata? (eu primesc 135Mbit/s, celelalte persoane 150 si mai sunt cateva care primesc mai putin)

Răspuns Câştigător
| K0sti a răspuns:

Nu poti, decat daca routeru are management, iar aste nu sunt routere ordinare, sunt routere scumpe!

2 răspunsuri:
| marius10000 explică (pentru K0sti):

In cazul asta, trebuie sa astept, pana se muta oamenii tongue
Mersi oricum

| K0sti a răspuns (pentru marius10000):

Nu ai ce face! Cu placere!