| Nicolescuc123 a întrebat:

am o intrebare cam ciudata dar na am sa vo pun(daca stii cum zic) ma rog deci mi-au promis ai mei ca imi for lua ce vreau eu de 7 sau 8 milioane si as vrea sa v-a intreb daca exista un robot ca robotul NAO in 7, 8 milioane in Romania si nu vreau cu telecomanda stiu ca era unu care il vazusem cand aveam 4 sau 5 ani dar nu il mai stiu adica sa vorbesc cu el sa mearga cu mine sa nu aiba telecomanda si sa invete ca si NAO robotelul exista eu stiu ca am vazut la chicco la sala polivalenta si era 8 milioane atunci si chiar nu mai stiu va rog pls DAU FUNDA

3 răspunsuri:
| danutzu96 a răspuns:

Http://shop.robotslab.com/products/nao-h25
Trage cu ochiul aici si vezi cat costa... Costa enorm dar el ca sa fie intelgent s-a lucrat mult la el. linbaje de programare speciale pentru inteligenta artificiala. o sa inveti la facultate daca te pasioneaza. Mai bine multumeste-te cu o drona.

| jumbobadboy a răspuns:

Iti cumperi un smartphone Microsoft sau Apple si vorbesti cu Cortana /Siri fac acelasi lucru ca Nao, ma rog, aproximativ happy

| danutzu96 a răspuns (pentru jumbobadboy):

Ce ne distram la liceu cu cortana...rolling on the floor