| ady18 a întrebat:

SAlut TPU
Am si eu o camera Genius iLook 300 si nu pot sa o folosesc in genul de a ma vedea alt om!
Am Windows 8 si nu stiu cum se instaleaza!
Precizez ca am CD-ul de la ea

6 răspunsuri:
| express11 a răspuns:

Instalezi driverele de pe cd.

| ady18 explică (pentru express11):

Pai da dar nu imi citeste cd dar mi-a zis cineva sa iau un driver dar nu stiu sa-l instalez!

| express11 a răspuns (pentru ady18):

Cauta pe google driverele camere. poate nu-i compatibila cu w 8

| ady18 explică (pentru express11):

Pai am luat driver de windows 8 dar habar n-am unde il dezarhivez!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ai arhiva, faci un folder nou pe desktop(ecran) si apoi dai clcik dreapta pe arhiva si apoi open.La extract to, alegi acel folder care l-ai facut.Bun, odata extras, te duci in acel folder si cauti install-ul.Il deschizi si dai run sau cum spune acolo ca driverul acela sa se instaleze in pc.Deci arhiva este un pachet care trebuie desfacut undeva, in acest caz in new folder-ul facut de tine.

| ady18 explică (pentru anonim_4396):

Mersi