| Anonimus197568 a întrebat:

Am tableta allvew alldro speed eco+ si nu ma descurc sa o rutez. Am incercat cu z4root si cu superoneclik si cand ii dau sa se instalze imi spune ca nu am spatiu dar nu am nimic pe ea.
P.S.: Cineva i-a dat resetare coonfigurari din fabricatie de mai multe ori. Credeti ca din cauza asta nu mai merge? Se mai poate face ceva?
Cine ma ajuta primese funda!

2 răspunsuri:
| danyel89 a răspuns:

Lasa tableta in pace!
Pentru ce iti trebuie root?
Resetari din fabricatie inseamna ca se sterg toate datele de pe ea, e ca si cum ai formata un hard-disk.
Nu te mai baga sa faci root-e foarte periculos--1 -pierzi garantia 100%
2-exista riscul ca prost facut, rootul sa strice softul tabletei, sa nu se mai aprinda sau sa ramana la logoul de start.
Inca odata? de ce ai nevoie de root?

| Anonimus197568 explică (pentru danyel89):

Pai nu merge sa mai pun nimic pe ia si vreau sa pun androidul din nou.Stiam ce inseaman resetari din fabricatie.
Nu trebuie sa fie rootata ca sa pui androidul din nou?