| adrianstefan a întrebat:

As dori sa instalez pe Xbox 360 Far Cry 3, dar nu ma prea pricep sa scriu jocuri(xbox-ul este modat).
Ati putea sa-mi spuneti cum sa scrie si daca puteti sa-mi dati un link cu jocul(as dori sa raspunda la aceasta intrebare doar celor ce au scris jocul si le-a mers,deoarece nu am dvd rescriptibil si nu doresc comentarii de genul:"Dar de ce nu-l cumperi?, e mai usor")Multumesc anticipat!

3 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Pentru inceput, ai un dvd de buna calitate, gen Verbatim?

| adrianstefan explică (pentru sltlp):

Da am Verbatim de 8.5 gb, dvd+ r dl, double layer si couche x8 speed vitesse

| sltlp a răspuns (pentru adrianstefan):

Da-mi mesaj la pagina din profil daca vrei sa te ajut(in caz ca nu te descurci).