| Zecalix a întrebat:

As vrea si eu un driver audio pentru windows 7 in afara de IDT Audio.
Link de download daca se poate.
DAU FUNDA! :*

5 răspunsuri:
| AlecsRvaSpunePa a răspuns:

Intra pe Realtek.Acolo gasesti ce driver audio vrei.

| LaurD3athAng3l a răspuns:

Ia DRIVER BOOSTER iti da toate driverele de care ai nevoie! Sau incearca Les Tous!

| Zecalix explică (pentru LaurD3athAng3l):

Am zis link omule

| LaurD3athAng3l a răspuns (pentru Zecalix):

Nu ma lasa cei de la TPU sa pun link ca cica e reclama.Iti lasam dar raspunsul se sterge automat am mai incercat sa las link si nu am putut.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Descarca slimdriver.Scanezi cu el si iti detecteaza toate driverle necesare pentru windowsul tau.In dreptul fiecarui driver necesar aioptiunea de download.dai click si se downloadeaza fara link-uri.