| ChidoriKing a întrebat:

azi mi-am luat un Samsung Galaxy Y(Young) si am vrut sa il bag in unitate ca sa bag niste melodii pe el.L-am bagat apoi mi-a aparut de vreo trei ori aia Install new hardware wizard sau ceva de genul asta...am incercat sa instalez alea dar nu au vrut.Mi-au esuat toate incercarile. Dupa ce am "terminat" toate alea,cand dadeam sa deschid chestia aia a lui "Removable disk" sau asa ceva, nu-mi mai amintesc spunea "Please insert a disk on drive F: ".Ce sa fac?

4 răspunsuri:
| Sasann a răspuns:

Ai intrat in setari si ai cautat conectivitate? trebuie sa ai sa bifezi Stocare in masa.

| ChidoriKing explică (pentru Sasann):

Nu gasesc nicaieri straight face

| dudu97 a răspuns:

Si eu am aceeasi problema ca si el si nic eu nu am gasit conectivitatea straight face

| ChidoriKing explică (pentru dudu97):

Trebuie Samsung Kies.Descarcal si o sa mearga.