| anonim_4396 a întrebat:

Cand deschid clientul de metin2timi imi apare asa http://imageshack.us/photo/my-images/94/mt2timi.png/ deci nu pot selecta chanel 1 care e singurul care merge. Daca e vreun jucator de metin2 sau oricine altcineva care ma poate ajuta ii voi fi recunoscator si o sa ii dau si funda.

Răspuns Câştigător
| herculis a răspuns:

Increasa sa intri in config. sa dai full screen si sa setezi rezolutia, daca nu merge sar puta sa fie un bugcrying

2 răspunsuri:
| casandru a răspuns:

Increasa sa intri in config. sa dai full screen si sa setezi rezolutia, daca nu merge sar puta sa fie un bug

| Clawd3lw a răspuns (pentru casandru):

Copy+paste de mai sus laughing)