| bvampeires a întrebat:

Care este cel mai bun internet din Romania la momentul actual? Adica sa mearga foarte bine, sa poti sa vezi filme sau sa mearga you tube -ul fara sa se intrerupa.

4 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

RDS si in functie de banii pe care esti dispus sa-i dai si altii!

| bvampeires explică (pentru K0sti):

Am la RDS si daca vreau sa vizionez un film online se blocheaza din 5 in 5 secunde, la jocuri tot asa. Nu am intrebat in functie de bani... Vreau sa stiu care este cel mai bun, nu cel mai ieftin.

| K0sti a răspuns (pentru bvampeires):

Si eu ti-am spus, RDS! Daca ai la RDS, nu RDS-ul e cauza. Cauza e la tine, nu la ei! Exista posibilitate sa fie o problema si la ei, dar temporara de obicei. Poti sa faci un test de viteza si sa vezi. Si eu am RDS si la mine nu se blocheaza nimic, merge uns! Ce calculator ai? Ce windows?

| bvampeires explică (pentru K0sti):

Acer, windows 7