| marius_8727 a întrebat:

Care este cel mai bun internet din Romania la momentul actual?

16 răspunsuri:
| Nastia a răspuns:

Cel de la Romtelecom.

| Larisaaaa a răspuns:

De pe rds

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intrebarea se formuleaza in felul acesta : Care e cel mai bun Provider de internet din Romania? dar din pacate este o intrebare vechie cu aceeasi raspuns :o conexiune prin Fiber eu as zice RDS

| Manuel27 a răspuns:

Cel de la rds

| Aventador91 a răspuns:

Vezi sa nu fie clicknet-ul cel mai bun, RDS este.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am avut upc,clicknet, rds, am ramas la rds. Oricum in Romania orice serviciu lasa de dorit.

| robert35 a răspuns:

Rds fratiilor este nr1

| alexmax a răspuns:

@ Gabryelle: Lasa de dorit internetul in Romania? Cred ca nu stii despre ce vorbesti, du-te in alte tari si vezi acolo net infect... downloadezi un film in 4-5 ore. Romania este printre primele 3-4 tari ca benzi de internet imense alocate clientilor.

Iar la momentul actual, cel mai bun provider din punct de vedere al vitezei de download este RDS, iar din punct de vedere al sigurantei este UPC (care si-a mai drumu la banda fata de anii precedenti)

| luky63 a răspuns:

De 3 ani am de la Romtelecom nu s-a oprit nici-o secunda.

kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Am Internet de la Romtelecom din 2004.
A căzut de 3 ori în 7 ani - de două ori a rupt un bou cu mașina stâlpul și o dată a plouat în cutia de alocare.
Ca stabilitate fără discuție Romtelecom bate lejer pe toată lumea.
Ca viteze de download EXTERN, tot Romtelecom îi bate pe toți pentru că ei nu au metropolitan deloc și merge la fel de oriunde ai trage.
Ca viteze de download dar și de upload INTERN (în România), RDS e tatăl lor fără discuție.
Ca prețuri pentru beneficii incluse (+tv și telefon), UPC e tatăl lor. Bonus, de la UPC poți să iei și net moca grație securității precare a rețelei happy.

Acum, te gândești ce-ți trebuie și în funcție de asta achiziționezi.

| Ronaldinho1011 a răspuns:

Opera

| babanelu a răspuns:

Bai, sincer eu am RDS ma cam enerveaza uneoric a mere ca un melc alte ori e cel mai tare.eu sunt pasionat de Counter strike si tin redirecte pe un sv intr'o ora redirectionez 5 jucatori iar un prieten cu net de la upc redirectioneaza in 4 ore 32 de playeri

| Eedytso a răspuns:

Rds-rcs

| Heracleitos a răspuns (pentru Eedytso):

Prieteni... eu zic ca Romtelecon vs Rds 5-10 (Scorul)

| FcSb_CoStyy_1986 a răspuns:

Dar cum fac sa mearga?

| FlaviusGreen a răspuns:

Din cate stiu eu, Evolva este cel mai bun internet din Romania.