| AlexBoy88 a întrebat:

Cine se pricepe bine in domeniul IT de aici ca am niste intrebari de pus despre windows. Va rog sa ma ajutati.

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Tu pune intrebarea.Cine se pricepe la IT te va ajuta in mod sigur.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu era mai simplu sa pui intrebarea din prima?

| AlexBoy88 explică (pentru darrio2007):

Pai intrebarea ar fi cum pot sa mut licenta RETAIL de windows 8.1 pe care am cumparat-o de pe laptop pe calculator. Am citit pe net si am vazut sa se poate doar sa nu fie instalata pe 2 PC-uri in acelasi timp dar cum sa fac?

| AlexBoy88 explică (pentru suntserios):

Pai intrebarea ar fi cum pot sa mut licenta RETAIL de windows 8.1 pe care am cumparat-o de pe laptop pe calculator. Am citit pe net si am vazut sa se poate doar sa nu fie instalata pe 2 PC-uri in acelasi timp dar cum sa fac?

| Gizăz a răspuns (pentru AlexBoy88):

Vezi că ţi-am răspuns în partea cealaltă.