| Bogdan2111s a întrebat:

daca am o poza de pe facebook exista un sait ceva in care sa pot baga poza si sa imi apara profilul de facebook a persoanei respective?

Răspuns Câştigător
| Borntohelp a răspuns:

Nu mai este o persoana pe facebook cu exact aceleasi poze pentru ca facebook sterge automat conturile care impersonalizeaza alti utilizatori.

10 răspunsuri:
| Borntohelp a răspuns:

Poti sa dia image search pe Google!

| Borntohelp a răspuns:

Pur si simplu apesi pe camera foto la image search( http://prntscr.com/5emxyk)dupa care dai upload an image(http://prntscr.com/5emylz).

| Borntohelp a răspuns:

Spune-mi daca te-am ajutat happy

| Georgemy2 a răspuns:

Pune imaginea pe google si dai search

| Bogdan2111s explică (pentru Borntohelp):

Am incercat deja dar nu apar mai multe poze cu persoana respectiva am incercat si alte site-uri si nu imi da nici un rezultat sad

| Borntohelp a răspuns (pentru Bogdan2111s):

Atunci inseamna ca nu are Facebook sau ori ce alta legatura cu internetul.

| Bogdan2111s explică (pentru Borntohelp):

Ce e programul ala lightshot?

| Bogdan2111s explică (pentru Borntohelp):

Aa e de printscreen e are facebook dar vreau sa stiu daca mai are vreo persoane
facebook cu acele poze

| Borntohelp a răspuns (pentru Bogdan2111s):

E e facut screenshoturi in modul desktop
link: https://app.prntscr.com/en/index.html

| Bogdan2111s explică (pentru Borntohelp):

Deci o persoana are cont de facebook cu anumite poze cum pot afla daca mai este o persoana pe facebook cu aceleasi poze?