| yourgirl a întrebat:

dau funda ..am nevoie urgent de un raspuns ..nu stiu pe ce am apasat si tot ce se afla in partea de jos a ecranului laptopului adica ora,data, EN, paginile deschise se afla acum in partea stingasad ..cum sa fac sa le pun in partea de jos?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Din ce spui taskbar-ul (bara de jos) s-a mutat in stanga. Te pozitionezi cu mouse-ul pe bara, apesi stanga si tinand apasat o tragi in partea de jos. Numai bine!

3 răspunsuri:
| yourgirl explică (pentru Ioandelasal):

Nu merge...sad

| yourgirl explică (pentru Ioandelasal):

Gata a mers ..mersi mult love struck

Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns (pentru yourgirl):

Eu asa am rezolvat, este cel mai simplu.
Da clic dreapta pe taskbar si intra in Properties/Taskbar, vezi sa fie bifata Lock the Taskbar si la Taskbar location on screen selecteaza Bottom, da Apply si OK. Succes!