| Alex_7155 a întrebat:

De curand mi-am facut un server de samp si nu stiu cum sa pun joburile va rog puteti sa imi scriptati si mie in pawno si sa puneti aici cu copy si paste va roog dau funda+vot MULTUMESC!

4 răspunsuri:
| ChrissD a răspuns:

Pai eu stiu de la cineva ca trebuie sa platesti o taxa de 20 lei pe luna... taxa aceasta o poti platii la orice Orange...

| Alex_7155 explică (pentru ChrissD):

laughing ce vorbesc eu si ce raspunzi tu...

| user123456789 a răspuns (pentru Alex_7155):

NIMENI nu îţî scriptează ţie gratuit (ăla ce o face este vreun but / noob care este paralel in domeniu). Trebuie să plătesti o anumită sumă depinde de scripter. Ia te uită. au auzit si copiii de PAWN(O). Apropo, ce vrei tu să faci este foarte similar cu a crea o facţiune.

| ChrissD a răspuns (pentru Alex_7155):

Poti intreba pe oricine ca trebuie sa platesti.m