| Mihai99182 a întrebat:

de ieri mi se tot stinge monitorul la interval de o ora, o ora si jumatate ca si cum i-as scoate cablul vga, ledul falfaie si nu mai pot sa-i fac nimic, nu mai primeste nicio comanda de la mouse/tastatura si trebuie sa-i dau restart, dar daca sunt intr-un joc se aude muzica, nu se blocheaza in timp ce monitorul este stins, de la ce ar putea fi?

8 răspunsuri:
| FonAfon a răspuns:

1. Monitor stricat;
2. Cablu stricat;
3. Calculator infectat.

| Yurisa a răspuns:

Hey. Si eu am avut problema asta. L-am dus la service si mi-au zis ca e de la baterie. Mi-am schimbat bateria si nu am mai avut probleme de atunci happy

| Yurisa a răspuns:

Asta la laptop, scuze. Daca ai monitor si Unitate separat, atunci scuza-mi raspunsul anteerior laughing

| Mihai99182 explică (pentru FonAfon):

L am conectat la televizor prin alt cablu si la fel mi-a facut, iar windows ul il am de 3 zile

| Mihai99182 explică (pentru Yurisa):

Am calculator, stai linistita? mersi oricum

| FonAfon a răspuns (pentru Mihai99182):

Care dintre ele le-ai conectat? Calculatorul sau monitorul?

| TheBoyTheCool24 a răspuns:

Salut, incearca cu alt cablu. Am patit ceva asemanator si am fost nevoit sa schimb cablul VGA.

| Mihai99182 explică (pentru TheBoyTheCool24):

Am schimbat windows ul si acum nu imi mai face, oricum incercasem si cu vga si cu hdmi si la fel imi facea pe windows ul vechi