| romario97 a întrebat:

eu pana acum m-am jucat fifa 2008 si mi-a propus un baiat sa jucam fifa 2007 dar numai ca controalele sunt diferite! Intrebarea mea este:"Pot sa bag controalele de la fifa 2008 la fifa 2007"? dau FUNDA!

6 răspunsuri:
| AstonMartin a răspuns:

Am jucat ambele jocuri, si iti zic ca, controalele sunt la fel, cum vin ele setate din fabrica.
Normal ca poti sa pui controalele de la fifa 08 la fifa 07.

| romario97 explică (pentru AstonMartin):

NU ESTE ASA! la fifa 07 schimbi playeru pe tasta"S" pe can la fifa 08 schimbi playeru pe tasta"Q"

| AstonMartin a răspuns (pentru romario97):

Ma rog eu nu am mai jucat de mult fifa 08, dar incepand cu fifa 99 pana azi le-am cam jucat pe toate.
Butoanele au inceput sa se schimbe de la fifa 10 parca.
E si greu rau sa schimbi o tasta.

| romario97 explică (pentru AstonMartin):

Poi nu merge sa o schimbi!

| ALEX22THEBEST a răspuns:

Cine joacă FIFA 2008 FĂRĂ LIGA 1 sau FIFA Online 2 să intre pe ID-UL: alex22_thebest sau SKYPE: alex22thebest

| Danutneymar a răspuns:

Pai. Poti, te uiti la fifa 2008 si le treci in 2007.Eu am jucat ambele si nu am gasit doar o diferenta. Tasta,, Q".