| AlexandruALEX2 a întrebat:

Nu stiu cum sa explic, am sters Adobe player apoi am dat restart la PC, apoi vad ca am Tema "Windows Clasic" si ca nu pot sa o schimb. Cred ca nu am driverul de la audio si de la internet. Eu nu ma pricep la calculatoare! CE SA FAC?

2 răspunsuri:
| Drack550 a răspuns:

In primul rand sa vezi daca ai driverele instalate i-a CD-urile de la PC pentru drivere si incearca sa le instalezi. Daca nu o sa te lase sa le instalezi inseamna ca le ai, daca te lasa inseamna ca iti lipsesc.
In al 2 lea rand poti vedea daca le ai instalate in Control panel, numai ca trebuie sa stii sa le identific de acolo.

Daca mai ai intrebari legat de acest subiect si nu numai, sunt dispus sa iti raspund.Ma gasesti aici silviuzomby@yahoo.com/office@spiridonsilviu.com sau http://spiridonsilviu.com.

| AlexandruALEX2 explică (pentru Drack550):

Eu nu am CD-ul cu drivere, eu asa l-am luat cu driverele instalate. Cum aflu ca am sau nu am driverele?