| djdani1 a întrebat:

Stiu ca am mai pus aceasta intrebare dar nu am primit nici-un raspuns! Am o problema la minecraft.Cand vreau sa intru pe un server imi apare un mesaj cu o eroare de la java! Cam asa http://www.youtube.com/watch?v=TE-Sbn4SYkc
Ma poate ajuta cineva va rog frumos?

11 răspunsuri:
| Cozzmy13 a răspuns:

Serverul are probleme nu e vina ta nu ai semnal la server e slab dedicatul serverului

| djdani1 explică (pentru Cozzmy13):

Pai la toate imi face asa!

| Cozzmy13 a răspuns (pentru djdani1):

Pai pai ce windos ai?

| djdani1 explică:

Windows 7! Dar nu este din cauza asta. Java java runtime environment are o problema.L-am dezinstalat, instalat, reparat dar tot nu merge.

| Cozzmy13 a răspuns (pentru djdani1):

Pai du-te si dai allow in widows firewall

| djdani1 explică (pentru Cozzmy13):

Nu are nic-o legatrura firewallul cu java.

| Cozzmy13 a răspuns (pentru djdani1):

Pai nu are voie sa acceseze netul daca nu are allow deci

| djdani1 explică (pentru Cozzmy13):

L-am dat allow si tot nu merge!

| Cozzmy13 a răspuns (pentru djdani1):

Of of nu stiu sad mi nu mi se mai intampla de mult va un update la java

| djdani1 explică (pentru Cozzmy13):

A facut acum si tot nu merge!sad

| Cozzmy13 a răspuns (pentru djdani1):

sad nu stiu