| Petrescu_Andrei_1998 a întrebat:

Sunt un gamer oarecare si vreau sa imi achizitionez un Alienware, de preferat M17X sau M15X.Stie cineva uun sie saupe cineva care vinde aceste letopuri? DAu funda!

Răspuns Câştigător
| Vitality_Realforyou_1989 a răspuns:

Http://www.abdcomputer.ro sau www.aemd computers.ro mai aveau.bafta!

10 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| RsKd a răspuns:

Pe okazii gasesti, mai era si pe eMAG dar a fost scos din stoc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca esti gamer adevarat iti faci propriul build din piese. Vorba celor de mai sus, nu se merita.

| Petrescu_Andrei_1998 explică (pentru Marius910):

Pai 3000-4000 lei

Răspuns utilizator avertizat
| Petrescu_Andrei_1998 explică (pentru Marius910):

De fapt am facut niste cercetari si am gasit Alienware, adevarat ca e m11x r3 refurbished insa tot bun e, Poti s-al upgradezi la 8 giga ram etc..etc http://www.pcmadd.com/m11x-core-2-duo-su7300-m11x4.html

Răspuns utilizator avertizat
| SpecialistIT a răspuns:

Mare atentie la acest Marius910 - fi atent ca foloseste un voucher in link. Acel voucher inseamna ca vrea sa te minta, sa te pacaleasca, sa-si bata joc de tine. Nu-l lasa sa te umileasca si sa faca banii pe spinarea ta. Nesimtirea lui e nelimitata, dar tu fi mai destept ca el.
Repet, mare atentie la acest farseor Marius910, vezi in linkul lui ca exista un voucher.

| Petrescu_Andrei_1998 explică (pentru anonim_4396):

Da dar eu vreau laptop, am deja dekstop facut de mine dar vreau laptop pentru lan party

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Petrescu_Andrei_1998):

Da,asta este altceva. Scuze, n-am stiut!