| StYxY a întrebat:

Va rog raspundeti-mi sunt disperat. Am un computer, cu Windows XP, hardul de 40GB (micut stiu), 1, 5 GB ram, Placa video NVidia GeForce FX5500, driver instalat, update la zi, procesor Intel Celeron 2.40 GHz si intenet Fibra Optica de la RDS & RCS viteza 100MBps, si imi merg jocurile (de exemplu Metin2) super intepat. Si aveam placa video de 32 mb si imi mergea la fel poate chiar mai bine. Va rog sunt disperat... Dau Fuda!

4 răspunsuri:
| resemnat a răspuns:

Si intrebarea ta este...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru resemnat):

Probabil de ce-i merg jocurile aşa prost, dar nu mai contează, a uitat de ea laughing

| al3xander a răspuns:

Ai incercat sa instalezi ultimele versiuni de directx? http://www.microsoft.com/en-us/download/details.aspx?id=35

| StYxY explică (pentru al3xander):

Nu a functionat dar multumesc oricum