| Loadteg a întrebat:

Vreau sa formatez PC(sa sterg tot tot din el) deoarece am folosit odata un fisier.exe si de atunci cand cineva instaleaza Disk investigator sau alt program pentru a cauta numele acela mi-l gaseste.Am schimbat Windowsul formatand tot dar nimic.Ce as putea face in acest lucru? Am doar o partitie si aceia C.Si as vrea sa reformatez tot fara a mai aparea acel nume.exe! Sau daca aveti alta solutie, DAU FUNDA VA ROG MULT

3 răspunsuri:
| DrTerrible a răspuns:

Probabil scapi de acest fisier doar schimband hardul. Aceasta ar fi singura solutie daca spui ca ai reinstalat windowsul si nimic. Bafta!

| mont a răspuns:

Esti sigur ca ai formatat hardul si nu doar ai reinstalat windows-ul? Nu ai instalat sau folosit vreun program ori stick/cd virusat?

| mont a răspuns (pentru DrTerrible):

Wrong, wrong!