| MariuS88c a întrebat:

Salut tuturor am o intrebare legata despre laptopul meu(de fapt mai multelaughing.
In primul rand deja de ceva timp cand il pornesc si e liniste(nu se aud nimic altceva se aude din partea stanga un sunet ciudat, cred ca este de la ventilator(nu sunt prea bun la ce se refera pcu-ri etc)
se aude ceva gen trrc trrrc trrrc sau vrrr vrrrr cand cum.
Pe urma a inceput sa imi mearga tot mai greu si nu stiu de ce, pentru ca nu fac nu stiu ce mare lucru pe el, de jucat joc doar World of Warcraft cataclysm si CS:Go.
Apoi a inceput in ultimul timp sa mi se auda cularul(nu stiu daca am scris bine) cam tare.
Laptopul este Lenovo.
pot face ceva cu el ca sa isi revina sau stiu eulaughing)?
Dau funda celui care ma ajuta!

Răspuns Câştigător
| St_FlameBrake_1995 a răspuns:

Il poti schimba. Dar mie la laptop mi s-a ars cipul si costa 500 de lei dar se putea strica dupa 1 sapt.Depinde de stare

2 răspunsuri:
| St_FlameBrake_1995 a răspuns:

Pai 1. Poti sa-i faci din nou windowsul (daca nu sti da-mi add skype bobo4436)
2.Reformateaza partitiile
PS:Ai grija daca se incinge prea tare sa nu ti se arda cipul.

| MariuS88c explică (pentru St_FlameBrake_1995):

Cipul nu se poate schimba nu? si daca da cam cat ar costa?