| PwFuLeTeLe a întrebat:

Salut tuturor. Vreau sa construiesc si eu un site si nu prea am cunostinte html, php sau ce mai e nevoie. De mult, gasisem un program cu interfata drag and drop. Doar luai obiectele si le plasai si construiai site-ul. Iar programul scria automat. Am cautat pe net si nu am gasit niciunul de doamne ajuta. Daca stiti vre un program de genul...chiar am mare nevoie. Multumesc.

3 răspunsuri:
| tudorvolcano a răspuns:

Trebuie să-ți iei un domeniu, plătit sau gratuit, și te uiți la ce ofertă de construire a site-ului îți oferă fiecare platformă. Mare parte din cei care își fac site-uri nu au cunoștințe de html.
Dacă vrei să-ți personalizezi site-ul mai mult, trebuie să ai cunoștințe de html, dar pe acestea le acumulezi în timp. Începi pas cu pas, și totul decurge perfect.

| Contextual a răspuns:

Wix?

| PwFuLeTeLe explică (pentru tudorvolcano):

Site-ul il pun pe un server intr-o retea privata. Nu am nevoie de domeniu, ii dau direct un ip. Problema e cu construirea site-ului...