| loveM a întrebat:

VA ROG SA MA AJUTATI. mi-am schimbat numele pe facebook si acum nu mai pot sa imi schimb numele timp de 60 de zile... dar trebuie sa il schimb inapoi cum era inainte.
Va rog, daca stiti cumva daca pot face ceva sa il schimb acum spuneti-mi.

2 răspunsuri:
| Ibrahimovic a răspuns:

Https://www.youtube.com/watch?v=0Tn2uhLu37M

Urmeaza cu atentie pasii din tutorial. Si eu a trebuit sa-mi schimb numele cand eram blocat timp de 60 de zile si a functionat perfect.

| loveM explică (pentru Ibrahimovic):

Ok...mersii mult! inca ceva, am nevoie de vreun program? (nu pot sa vad tutorialul acum)