| Sasha2809 a întrebat:

kiss
Vreau sa imi iau iPad, dar imi place si iPhone-ul. happy Credeti ca iPad-ul este mai "smecher" decat iPhone-ul? As vrea iPhone, dar in acelasi timp vreau si iPad. Mi se pare mai misto iPad-ul. straight face Vreau pareri. Cea mai convingatoare parere primeste funda! Aaaa. Si era sa uit... In mall-ul din Bucuresti [Afi Palace] exista un "magazin" dedicat APPLE. Adica numa' produse APPLE. :d Pot cumpara de acolo iPad? puppy dog eyes :-s [nu uitati sa lasati mai intai parerea despre ipad, apoi raspunsul la intrebare] [raspundeti cei care ati avut iPad sau aveti.on the phone

Răspuns Câştigător
| Roxin_Alex_1989 a răspuns:

Daca zici ca ai telefon si iti este bun mai bine ti-ai lua ipad ca chiar e mai smecher.parerea ta conteaza cel mai mult.nu lasa pe altii sa aleaga in locul tau

5 răspunsuri:
| LnT a răspuns:

Pai
1.cu Ipad-ul poti sa sta in casa si intru-un local (bar, cafenea etc) si nu prea poti sa iesi cu el peste tot.Camera e VGA si nu poti sa ii pui cartela.
Iphone-ul are camera de 5 megapixeli ( 8 daca e 4s) e mai practic iphone-ul adica ce faci cu Ipad-ul poti sa faci si cu iphone-ul...

| Sasha2809 explică (pentru LnT):

Stiu. Dar daca scapi iPhone-ul se face PRAF! Si in plus am telefon... De cateva luni il am. Deci cred ca-mi iau iPad-ul puppy dog eyes. :d

| Roxin_Alex_1989 a răspuns:

P. s. normal ca poti cumpara de acolo daca e dedicat appellui.sau daca nu il au in stoc comanzi de pe altundeva

| virusake a răspuns:

Ce comparatie tampita. iPhone dupa cum ii spune si numele este un telefon mobil, iar iPad-ul este o tableta.
Fiecare cu utilizarea aferenta si pentru nevoile fiecaruia.
Care este mai "smecher" nu stiu sa iti spun, dar in schimb iti pot spune ca pe ambele le poti inlocui la un pret mai mic cu unele pe android.

| Sasha2809 explică (pentru virusake):

Sa stii ca eu nu stiam diferenta dintre iPhone si iPad. oh go on.