Întrebare recomandată | S1mplu a întrebat:

Salut, vreau sa stiu si eu daca exista vreun site extern de unde pot sa iau niste widgeturi pentru blogger.com, incerc sa caut un formular de inregistrare si unul de abonare care merg bine, ceea ce nu am gasit inca, ma puteti ajuta cu asta?

Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
| robytoby a răspuns:

In Blogger mergi la "Prezentare generala", in lista din stanga dai clic pe "Aspect", undeva in dreapta ai un link scris cu albastru "Adăugaţi un obiect gadget" si o sa se deschida o fereastra de unde poti sa alegi "Urmăriţi prin e-mail","Linkuri de abonare","Statisticile blogului" si multe altele.

| S1mplu explică (pentru robytoby):

Am incercat asta, dar acea aplicatie am testat-o si vine un link abia peste o zi dupa ce am facut o postare noua, ceea ce mi se pare ca este cam mult timp sa vina un link abia la o zi dupa ce am postat ceva.

| S1mplu explică (pentru CM7YRE):

Mersii, o sa incerc sa vad daca merge.

| robytoby a răspuns (pentru S1mplu):

La tine este o problema, eu postez un tutorial si apare repede link-ul cu subiectul publicat.
http://dorytutoriale.blogspot.com