| Cosma2001 a întrebat:

Salutare, am distribuit un clip video de pe Tiktok unui prieten, de pe un cont secundar unde nu mi-as dori sa afle de el. I l am distribuit pe watsapp, noi nu ne urmăream pe tiktok deci nu avea de unde sa știe ca este contul meu. Însă, mi-a apărut în notificare ca a vizualizat clipul distribuit(pe watsapp) de mine. cum este posibil? Iar apoi mi-a fost vizualizat si profilul. Oare sa fi aflat? Am dat la mesaje, dar nu am trimis videoclip către el pe tiktok. nu ne urmărim si nu are nimic în mesaje. Dar ce treaba are din nou watssapul cu tiktokul? I l am trimis pe wataapp. Mulțumesc, dau funda la un răspuns care sa ma lămurească.

1 răspuns:
| Whitte a răspuns:

Nu cunosc TikTok-ul. E pe numar de telefon? Atunci e clar ca lumina zilei. Conturile sunt legate intre ele. Chiar si "contul secundar" cu cel principal.