| anonim_4396 a întrebat:

Salutare. Am nevoie de ajutor! Calculatorul nu imi citeste micro SD de la aparatul foto: cind o introduc, nu se intimpla nimic, nici luminita nu se aprinde.Ce sa fac?
(deja am verificat: nu e "Lock")

4 răspunsuri:
| Matt24 a răspuns:

Ce windows ai?

| jumbobadboy a răspuns:

Deci tu ai card Micro SD si-l introduci in laptop? sau ai un card reder? Daca ai card reder si nu merge s-ar putea sa fie defect sau ceva de genu, daca indtroduci intr-un adaptor in laptop s-ar putea ca adaptorul sa nu mearga.Mi s-a intamplat si mie.

| Catalina222 a răspuns:

Windows 7

| Catalina222 a răspuns (pentru jumbobadboy):

Nu in laptop, in calculatorul de masa