| anonim_4396 a întrebat:

Salutare.am o mica, mare problema.Mi-a spart cineva parola de mess si vreau sa-mi spuneti cum pot sa o aflu.Imi stiu intrebarile de securitate, dar inainte sa ajung la intrebarile acelea imi cere mailu alternativ pe care nu il mai stiu. Ce pot face sa raspund direct la intrebari.ast rasp. mersi

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Din cate stiu acolo la schimbarea parolei iti ofere doua optiuni "mail alternativ" sau "intrebari de securitate" si tu trebuie doar sa bifezi ce cale alegi...

| Andrei_Marcu_1994 a răspuns:

Pacat ca nu mai stii e-mailul alternativ sau e posibil sa il fi schimbat cel care ti'a furat parola, nu prea mai poti face mare lucru decat sa "il dai disparut e-mailul"laughing si sa-ti faci unul nou la care sa stii e-mailul alternativ si restul intrebarilor. Iar ca sfat, instaleaza un antivirus bun si nu ma'i lua tot felul de fisiere, programe, melodii, etc. de la persoane "binevoitoare".
Toate cele bune!

| gabi91 a răspuns (pentru anonim_4396):

Bifez acolo.si imi apare asa de fiecare data.: We're sorry that you cannot access the alternate email address or mobile number you provided for your account. Would you like to try another email address or mobile number?

Please return on May 30, 2012, after 14:55 EEST, when you will be able to reset your password by answering the secret question you chose for your account.

Why do I have to wait?

| Cosmin86 a răspuns:

Eu am avut o problema similara si am dat un mail celor de la yahoo prin care iti cer mai multe informatii similare. Lor le poti spune intrebarile de securitate sa-ti gaseasca contul.

Dureaza cam o saptamana, ca ei mereu o sa te intrebe chestii si tu o sa rapunzi si ei o sa raspunda din nou a doua zi cam asa.