| Andreiyy a întrebat:

Salutare am o problema cu leptopul, e HP Pavilion dv9000 si nu merge camera sad uneori merge uneori nu sad. Am instalat drivere si tot nu merge nu stiu de ce sad, sper sa imi spuneti ce sa fac sa mearga sad Multumesc frumos! Sanatate

3 răspunsuri:
| GimJun95 a răspuns:

Eu am dv6000 si tot aceleasi probleme le am.sad

| Andreiyy explică (pentru GimJun95):

Naspa sad

| FrozEenSoul a răspuns:

Va saluta un posesor de dv6. Va luati frumos cutiuta la laptov, va cautati exact denumirea pe cutie, iar apoi intrati pe site-ul celor de la HP cu modelul vostru. Acolo gasiti ultimul driver. Pentru restul. NU faceti greseala sa va luati HP pavilion. E cea mai mare teapa!