| popapopica a întrebat:

Salutare! Am o problema mare.
Mi-am facut si eu (ca sa exist) cont de Facebook.
Dar comentariile mele la diferite postari nu sunt vizibile. Postarile sunt publice.
De pe profilul meu le vad. De pe alte profiluri nu se vad deloc. Nici cu setarea "toate comentariile".
De ce?

5 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Întreabă -l pe Mark.

| popapopica explică (pentru mihai69):

Da-mi voie sa te sictiresc. Daca in halul asta a ajuns acest site, imi permit. Cu siguranta raportarea ta nu va avea efect. Pentru ca... asta e site-ul.

| LaSteauaCareaRasarit a răspuns:

E un algoritm acolo, nu stim cum functioneaza.
Esti sigur ca "alte profiluri" nu ti-au dat block?

| Cipi1212 a răspuns:

Cum ai acces la alte profile?

| anonimg a răspuns:

Nu te baza niciodată pe niciun soft. Facebook este făcut mai ales pentru distracție, pentru entertainment. Nu trebuie să te mire nimic.