| Greece2000 a întrebat:

Salutare, am si eu o problema am o placa video nVIDIA geforce gt 730 2gb si cateodata se vede incetosat si nu am idee de ce? e posibil sa fie din cauza driverelor?

Răspuns Câştigător
| Mihai_Miţă_1999 a răspuns:

Poate sa fie si din cauza prafului. Am trait-o pe pielea mea la GTX 480 cu praful.

6 răspunsuri:
| itsoft a răspuns:

Fa o reinstalare de drivar

| Mihai_Miţă_1999 a răspuns:

S-ar putea sa fie de la driver dar nu prea cred. Sunt semne de uzura dar poate sa fie si de la praf.

| Jipa95 a răspuns:

Intra in setarile placii si calibreaza culorile de acolo.

| Barnutiu_Cristi_1996 a răspuns:

Daca driverele is ok si setariile la fel se duce procesorul grafic

| theodorafemme2001 a răspuns:

Da, e posibil.

| Greece2000 explică (pentru Mihai_Miţă_1999):

Nu are cum, pc este nou de vreo 2 3 luni