| octav005 a întrebat:

Salutare. ce antivirus free si bun, imi recomandati pentru pc?

8 răspunsuri:
| Leatherleader a răspuns:

Salut, Avast.

| Al3xbC a răspuns:

Avast.poti sa cauti peste tot si vei vedea ca avast-ul a luat cele mai bune premii, iar daca stii sa faci unele combinatii(iti voi explica la ce ma refer)atunci ai pc-ul mai protejat mai bine decat unele cu antivirus platit.
Combinatia perfecta e avast cu malwarebytes.Ambele au versiune free si nu interfereaza intre ele(unele nu accepta si malwarebytes). Avast-ul are:
file system shield,mail shield,web shield,software updater, browser cleanup, secureline vpn, home network security.iar daca nu iti convine ceva umblii la setari si gata, iar daca avast-ul nu detecteaza ceva(se intampla foarte rar)cand scanezi cu malwarebytes il detecteaza si ti-l sterge fara nici o problema

| SasNetRomania a răspuns:

Bitdefender free edition daca esti pe teritoriul romaniei. Bitt si malwarebytes sunt singurele companii care folosesc engine custom, restul la fel

| ZEU93 a răspuns:

Eu iti recomand Avast, iti ofera optiunea gratuita daca te inregistrezi doar cu e-mailul. E bun, il folosesc deja de 2 ani si nu am avut probleme.

| gelu1970 a răspuns:

Bitdefender free
panda free2015 acesta functioneaza doar cu conexiune internet. are detectie buna si nu incetineste pc

| PrecizeEveR a răspuns:

Cel mai bun este avast, succes!

| octav005 explică:

Nu m.ai ascult casete demult

| meinyiddishekop a răspuns (pentru octav005):

Dar nici pe profesoara de limba romana. In fine, cel mai bun antivirus romanesc e colegu de camera.