| Bucharest_Alex_1984 a întrebat:

Salutare, cum fac sa revin la vechiul meniu Facebook? Ma refer la cel care îți ordona totul in grila, de curând s-a făcut un update la meniul de la Facebook dar nu îmi place!

Link poza https://imgur.com/XHy4crZ

6 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

La mine aparea si apare mereu ca lista deci.

| Bariel a răspuns:

Vezi daca merge sa i dai downscale, instaleaza aplicatia aptoide apoi instaleaza l cu o versiune veche

| Bucharest_Alex_1984 explică (pentru Bariel):

Cum îl găsesc pe appstore pentru iPhone?

| Bariel a răspuns (pentru Bucharest_Alex_1984):

Nu e pe appstore, trebuie sa l instalezi de pe google.E un fel de store cu aplicatii dar poti sa selectezi anumite versiuni, si poti instala unele aplicatii gratis care pe appstore sau magazin play sunt cu bani

| Bucharest_Alex_1984 explică (pentru Bariel):

Frate cum fac ca eu am iPhone xs asta zic, explica-mi pas cu pas unde intru ce iau cum fac te rog mult mersi

| Bariel a răspuns (pentru Bucharest_Alex_1984):

Descarci aplicatia asta https://aptoide.ro.aptoide.com/ apoi instalezi Facebook pe o versiune mai veche, dar am vazut ca e doar "Lite Facebook" nu stiu daca e vreo diferenta