| Tataran_Sebastian_1998 a întrebat:

Salutare TPU, am acasa un hard intern
https://www.google.ro/......ps?/search

Si nu stiu cum sa il conectez la calculator fara sa desfac calculatorul pentru ca e incan in garantie si na...pot cu ceva cablu? Sau cum pot? Pentru ca am multe lucruri importante pe el si nu vreau sa le pierd,mersi tare fain!
Apropo, ofer funda! :D

Răspuns Câştigător
| Dragonisgaby a răspuns:

Da la majoritatea calculatoarelor au acolo de unde desfaci carcasa unitati de baza au pusa o. stiu si eu o hartiuta mica e lipita poti sa o desfaci cu grija hartia respectiva si sa o pui la loc. eu sincer asa am facut happy Sau daca e prinsa in ceva pur si simplu desfaci chestia respectiva cu grija si o pui la loc in caz ca se strica pc pastrezi vechiul hdd si il schimbi la loc si gata e ca inainte.
Parerea mea.

3 răspunsuri:
| Alexandrughita a răspuns:

Fara a scoate actualul hard din pc, nu il poti pune pe celalalt, calculatoarele sunt concepute sa mearga doar cu un hard intern.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

nu se poate

| Tataran_Sebastian_1998 explică (pentru Dragonisgaby):

Nu ma risc. big grin Dar multumes de raspuns.