| iustiiinnn a întrebat:

Am aproximativ 600 de fotografii. As dori sa le pun intr-un film cu muzica cu tot tacamul, adica un slideshow cum are veni cu fotografii ce pot sa il redau pe dvd, pe televizor. Ce program imi recomandati?

Răspuns Câştigător
| robertdima a răspuns:

Salut! Incearca Camtasia Studio e un program destul de bun si usor de folositwinking (y)

5 răspunsuri:
| justanotheruser99 a răspuns:

Movie Maker e destul de bun

| iustiiinnn explică (pentru justanotheruser99):

Si merge si la 600 de fotografii?
L-am mai folosit dar imi facea filmul cam de 60 fotografii. Nu stiu daca duce si 600

| justanotheruser99 a răspuns:

Pfff, nu sunt sigura... Nu am încercat cu mai mult de 80 de poze. Eu am inserat o melodie si poze in funcție de durata melodiei, dar la unele poze am dat timer mai mare. happy

| robertdima a răspuns:

Nu stiu sigur cate fotografii poate sa cuprinda, dar eu il folosesc de ceva vreme si sunt multumit de el. Eu zic sa incerci si vezi ce iese

| Iwao a răspuns:

Camtasia Studio e foarte bun si ca sa proceseze mai rapid faci doua-trei clipuri, cu Aiseesoft DVD Creator le unesti si realizezi DVD-ul.
https://translate.google.ro/....../translate