| CristiEND a întrebat:

Salutare TPU, am o intrebare despre forumuri!
Unde gasesc iconite, imagini, efecte pentru text si tot felul de chestii ce ajuta la infrumusetarea unui forum.
Ma refer la creara categoriilor, la descrierea categoriei sa poti pune un efect pe text ca de exemplu : " Achizitioneaza acum VIP", sa vina ca reclamele acelea puse pe casele de amanet laughing din dreapta in stanga si tot asa la infinit.

La iconite ma refer iar la crearea categoriilor sa pui o iconita ce sa reprezinte numele categoriei.
De exemplu la FUN ZONE sa poti pune emoji ala "haha" dar sa nu fie " laughing " sper ca ati inteles.

Si cat mai multe chestii ce le folositi voi la administrarea forumului.
V-as fi recunoscator daca ati imparti cu mine acestea.

3 răspunsuri:
| CristiEND explică (pentru sierra1):

Multumesc, si niste efecte pentru text cunosti?

| sierra1 a răspuns (pentru CristiEND):

Cooltext, iți place?