| glowingindark a întrebat:

Salutare TPU, cum aş putea pune imaginea ecranului meu, adica activitatea de pe desktop, in locul webcam-ului pe skype, adică să nu iau webcam-ul şi să îl pun în faţa monitorului. Aş vrea sa fac un fel de tutoriale în photoshop live. Mulţumesc, mă puteţi contacta la adresa de e-mail mynozota@yahoo.com

Răspuns Câştigător
| aclean a răspuns:

Cu manycam. Manycam este un program care creeaza o camera web falsa, pe care o poti configura sa iti afiseze desktop-ul sub forma unui webcam. O solutie mai simpla ar fi sa apesi butonul "+" care apare in partea de jos in timpul unui apel pe skype, si sa selectezi partajare ecrane. Interlocutorul tau va vedea exact ce vezi si tu pe monitorul tau.

2 răspunsuri:
| glowingindark explică (pentru aclean):

Multumesc mult!

| mimiwewem a răspuns:

Manycam!